Vždy usilujeme o tu nejvyšší kvalitu našich produktů a aktivně pracujeme na jejím dosažení. Staráme se o to, aby se veškeré námi zpracovávané ryby lovily zodpovědným způsobem, aniž by byly ohroženy jiné druhy či celková rovnováha v moři. Máme mnoho certifikátů od nezávislých třetích stran, takže se můžete ujistit o naší vysoké kvalitě a spolehlivosti.

Certifikát Friend of the Sea (Přítel moře)

Rybí olej Möller’s  je certifikován ekologickou organizací Friend of the Sea. Tato certifikace zaručuje, že rybí olej Möller’s je vyráběn z ryb lovených udržitelným a přísně regulovaným způsobem se záměrem co nejlépe pečovat o celkový stav ryb v moři. Rybí olej Möller’s se připravuje z čerstvých jater arktické tresky (nazývané skrei) s přihlédnutím k únosnému stavu tresek. Tresky se loví u ostrovů Lofoty a Vesteråly. Friend of the Sea je nezisková organizace, která si klade za cíl udržovat biologickou rozmanitost v moři a podporovat udržitelný rozvoj produkce a obchodu s mořskými produkty.

FRIEND OF THE SEA

FRIEND OF THE SEA

Vyrobeno z ryb udržitelným způsobem.


Möller’s rybí olej v kapslích má certifikaci DNV GL

Certifikace společnosti DNV GL je výsledkem dlouhotrvající spolupráce mezi našimi odborníky a DNV GL. Celý výrobní řetěz - přes proces čištění, zpracování a zušlechťování surovin - je podroben přísným kontrolám a vysokému počtu analýz. Děláme vše pro to, abychom vyhověli přísným nárokům, které certifikace obnáší.

Uvidíte-li u omega 3 produktu známku DNV GL, můžete si být jisti následujícími fakty:

  • Produkt má vysoký obsah dobrých omega 3 mastných kyselin EPA (kyselina eikosapentaneová) a DHA (kyselina dokosahexaenová), které mají zdokumentovaný příznivý účinek na zdraví.
  • Produkt má nízké oxidační hodnoty a je zaručeno, že není žluklý.
  • Celý proces výroby je každý rok kontrolován a schvalován přísným ročním auditem ze strany renomované certifikační společnosti DNV GL.
DNV

DNV

Záruka, že produkt má vysoký obsah omega 3 mastných kyselin, je čistý a má nízké oxidační hodnoty.


Certifikát o zdravotní bezpečnosti od SZÚ v Praze

Produkty Möller’s testujeme také v českých akreditovaných laboratořích Státního zdravotního ústavu (SZÚ) v Praze . SZÚ udělením certifikátu o zdravotní bezpečnosti potvrdil, že naše výrobky jsou bezpečné a jsou v souladu se závaznými předpisy České republiky a Evropské unie.

SZÚ CERTIFIKÁT

SZÚ CERTIFIKÁT

Záruka, že naše výrobky jsou zdravotně bezpečné.